PL | EN

ZG 6016 C2

Szczegóły Modelu

ZG 7002 C1

Szczegóły Modelu

ZG 6023 C2

Szczegóły Modelu

VX 2014 C2

Szczegóły Modelu

O kolekcji

Kolekcja Oxys to klasyczne i ponadczasowe modele, które doskonale dopełnią Twój codzienny wizerunek. Minimalizm w najczystszym wydaniu. Docenią ją przede wszystkim osoby szukające klasycznej elegancji. Stonowana kolorystyka, różnorodność kształtów i użytych materiałów zaspokoi oczekiwania estetyczne różnych klientów. Kolekcję tę charakteryzuje także wysoka jakość i trwałość, dzięki czemu okulary będą spełniały swoją rolę przez bardzo długi czas.

VXC 3017 C2

Szczegóły Modelu

ZGC 10012 C1

Szczegóły Modelu

VXC 3013 C2

Szczegóły Modelu

ZGC 9006 C1

Szczegóły Modelu

O Kolekcji

Inspiracją do powstania kolekcji Oxys Clip-on byli ludzie – ich pasje, potrzeby i codzienne zmagania. Ta kolekcja to idealna propozycja dla osób aktywnych, z pasją, ceniących wygodę i użyteczność. Dzięki zastosowaniu nakładki polaryzacyjne (filtr UV + filtr polaryzujący) okulary spełniają swoją rolę podwójnie – okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych. Zalety kolekcji Oxys Clip-on docenią także kierowcy. Sprawdzą się zarówno w codziennym użytkowaniu, jak i w ekstremalnych warunkach. W zestawie znajduje się futerał ze specjalnym miejscem na nakładkę.

O kolekcji

Okulary z kolekcji Oxys for kids są produktem w pełni przyjaznym dzieciom. Dzięki wykorzystaniu innowacyjnych materiałów są odporne na najbardziej śmiałe pomysły najmłodszych. Nie straszne im wyginanie, zarysowania czy rzucanie plecakiem. Ich wyjątkowe wzornictwo sprawi, że maluch nie będzie chciał się z nimi rozstaną. Okulary są wyjątkowo bezpieczne, dzięki zastosowaniu hipoalergicznego tworzywa.

Nowa kolekcja Oxys

CLIP-ON

Okulary z nakładką polaryzacyjną.
Idealne na co dzień, dla osób ceniących
wygodę, użyteczność i proste rozwiązania.

ZOBACZ KOLEKCJĘ

Tylko dla Twoich oczu

Soczewki

Dowiedz się więcej